Матрац Adormo ULTRA 100*190

  • Виробник: Adormo
  • Модель: Ultra

Є в наявності
  • 15078грн.


З'ємний чохол
Висота
Навантаження на 1 спальне місце
Гарантія
Дихае
Анатомічний
Ортопедичний
Анти-кліщ
Скрутка
Без пружин
Без запаху
ULTRA
Vita-foam-latex

Ортопедичний матрац Adormo Ultra є ідеальним варіантом для сну, що оптимально поєднує в собі якість виготовлення і доступну вартість.

Ця модель володіє висотою в 22 см, відмінно підходить для будь-яких ліжок і ідеально впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Він виконаний із сучасних матеріалів з урахуванням інноваційних технологій, що забезпечує прекрасний користувальницький потенціал.

Виріб може застосовуватися, в тому числі, і алергіками, оскільки він не виділяє шкідливих і токсичних речовин. При коректній експлуатації термін служби даного виробу становить не менше 15 років, і при цьому протягом усього часу використання він не втрачає свій початковий вигляд. Основою матраца Adormo Ultra є цільний блок, виконаний методом холодного піноутворення «Vita-Latex» - саме таку другу назву має штучний латекс. Перш за все, він характеризується високою стійкістю до навантажень, а тому матрац спокійно витримує загальну вагу до 150 кг. Також у нього досить високі характеристики еластичності і пружності.

Ортопедичний матрац Adormo Ultra ідеально приймає контури людини створюючи йому всі умови комфортного розслаблення тіла. Таким чином, хребет не відчуває зайвого впливу, отримуючи можливість для повного розслаблення і релаксу під час сну. Крім того, холодна піна добре пропускає повітря для природної вентиляції матраца. Це досягається, завдяки наявності безлічі різнокаліберних пір на поверхні, які відмінно пропускають повітря. Тіло людини під час відпочинку дихає вільно і не відчуває перегріву, незалежно від температури навколишнього середовища. Також важливо і те, що дана модель здатна адаптуватися під вигини тіла і рівномірно розподіляти навантаження по всьому матрацу. Матрац Adormo Ultra поставляється разом зі зручним чохлом знімного типу, при виготовленні якого використана стрейчова тканина. При необхідності чохол швидко знімається і легко піддається пранню. Він абсолютно не линяє, не утворює на поверхні котушки, і досить швидко сохне. Спеціальна антибактеріальна обробка дозволяє уникнути поширення пилових кліщів і появи алергенів.Характеристики матраца ULTRA 100*190

З'ємний чохол Так
Висота 22 см.
Навантаження на 1 спальне місце 150 кг.
Гарантія 6 років.
Дихае Так
Анатомічний Так
Ортопедичний Так
Анти-кліщ Так
Скрутка Так
Без пружин Так
Без запаху Так
ULTRA Середня жорсткість
Vita-foam-latex Так

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Сертифікати
Сертифікат 1
Сертифікат 2
Сертифікат 3
Сертифікат 4
Сертифікат 5