Матрац Adormo HIT-10 180*190

  • Виробник: Adormo
  • Модель: Hit-10

Є в наявності
  • 18060грн.


Vita-Foam
З'ємний чохол
Висота
Навантаження на 1 спальне місце
Гарантія
Дихае
Анатомічний
Ортопедичний
Анти-кліщ
Скрутка
Без пружин
Без запаху
HIT-10
Vita-Foam-Bio

Модель Adormo Hit-10 являє собою продукцію, що надається відомою Румуською фабрикою торгову марку Adormo. Виріб виконано повністю із сучасних матеріалів, які не містять шкідливих речовин, а тому абсолютно не чинять негативних наслідків на здоров'я людини. Завдяки якісному оснащенню заводів, де виробляється продукція компанії, в процесі її виготовлення задіюються інноваційні технології, що дозволяють експлуатувати матрац Adormo Hit-10 протягом 10-15 років. При цьому гарантійний термін, що надається торговою маркою, становить 6 років.

Adormo Hit-10 дає гарантію його власнику максимальну комфортабельність і повноцінного, розслабляючого сну протягом всієї ночі. Матрац володіє високим ортопедичним і анатомічним ефектом, зважаючи на правильну компоновку основних складових. Внутрішня частина виробу виконана у вигляді комбінації з двох частин, що складаються з інноваційної піни. Один з шарів, «Vita fom», забезпечує тілу оптимальну підтримку під час сну за рахунок підвищеної щільності і пружності. Другий шар - "" Vita fom-Bio ", відрізняється помірною м'якістю, високою еластичністю, гарантує приємний мікроклімат для тіла. Він ніжно обволокує, м'яко підтримує, і при цьому повторює анатомічні особливості тіла людини. Найважливіше тут те, що на такому матраці вам ніколи не буде спекотно, оскільки наявність безліч дрібних пор забезпечує природну циркуляцію повітря.

До основних переваг даної моделі матраца Adormo Hit-10 можна віднести наступні показники:

поєднання оптимальної жорсткості з приємною пружністю;

загальна висота виробу - 22 см, яка дає відмінний потенціал для поєднання з будь-якими меблями для сну;

здатність витримувати навантаження в межах 120-130 кг;

відносно невелика вага, що дозволяє без особливих зусиль переміщувати виріб у процесі експлуатації

Сам матрац Ardomo Hit-10 поставляється для покупців разом з чохлом, оснащеним по всьому периметру якісною блискавкою. При необхідності його можна легко знімати і прати в машинці при 30 градусах. Чохол зшитий з високотехнологічної тканини, до складу якої входить бавовна і поліестер практично в однакових пропорціях. Додаткова обробка супутнього аксесуара спеціальним засобом дозволяє отримати надійний захист від впливу алергенів і пилових кліщів.

Характеристики матраца HIT-10 180*190

Vita-Foam Так
Гіпоалергенний Так
З'ємний чохол Так
Висота 22 см.
Навантаження на 1 спальне місце 120/140 кг.
Гарантія 6 років.
Дихае Так
Анатомічний Так
Ортопедичний Так
Анти-кліщ Так
Скрутка Так
Без пружин Так
Без запаху Так
HIT-10 М'який, твердий
Vita-Foam-Bio Так

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Сертифікати
Сертифікат 1
Сертифікат 2
Сертифікат 3
Сертифікат 4
Сертифікат 5