Матрац Adormo HARD 80*200

  • Виробник: Adormo
  • Модель: Hard

Є в наявності
  • 9156грн.


Vita-Foam
З'ємний чохол
Висота
Навантаження на 1 спальне місце
Гарантія
Дихае
Анатомічний
Ортопедичний
Анти-кліщ
Скрутка
Без пружин
Без запаху
HARD

Матрац Adormo HARD містить всі особливості ортопедичної моделі, забезпечуючи ідеальний відпочинок і здоровий сон для людини. Ця модель розроблена і вироблена торговою компанією Adormo, що є лідером виробництва продукції такого плану. Матрац не містить пружин, і передбачає інноваційні технології виробництва, що задіюють сучасні гіпоалергенні матеріали. Володіючи оптимальним ступенем жорсткості - 4 рівня, він разом з тим гарантує якісну підтримку хребта і повне розслаблення під час нічного відпочинку. Максимальне навантаження, яке він здатний витримувати, становить 140 кг ваги, при цьому загальна висота самого виробу обчислюється всього 20 сантиметрами.

Він стане незамінним при облаштуванні комфортної спальні, забезпечуючи службу протягом гарантійного періоду в 6 років. Тим не менш, у більшості випадків ця модель здатна служити і набагато довше протягом 10 - 15 років, не просідаючи і не деформуючись.

Універсальний розмір даної моделі гарантує ідеальне поєднання з більшістю модифікацій ліжок від різних виробників. Комфорт і сприятливий мікроклімат для сну забезпечує внутрішня частина матраца Adormo HARD. Саме завдяки їй вдається отримати ортопедичний ефект. В даному випадку мова йде про унікальний прошарок, виконаний зі спіненого матеріалу. Особлива технологія виготовлення цієї частини - так зване холодне піноутворення, дає можливість користувачеві відчути такі переваги:

оптимальну еластичність

ніжне і м'яке обволікання тіла

зручне положення для хребта і кінцівок

відмінна повітропроникність

Піна містить найдрібніші пори, завдяки яким тіло людини вільно дихає, і не відчуває жодного дискомфорту у вигляді перегріву і зайвої пітливості. Крім того, такий матрац ідеально підлаштовується під обриси контуру людини, рівномірно прогинаючись у місцях найбільшого тиску.

Характеристики матраца HARD 80*200

Vita-Foam vita-foam
Гіпоалергенний Так
З'ємний чохол Так
Висота 20 см.
Навантаження на 1 спальне місце 140 кг.
Гарантія 6 років
Дихае Так
Анатомічний Так
Ортопедичний Так
Анти-кліщ Так
Скрутка Так
Без пружин Так
Без запаху Так
HARD Твердий

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Сертифікати
Сертифікат 1
Сертифікат 2
Сертифікат 3
Сертифікат 4
Сертифікат 5